LOVIT - Lodowa Manufaktura


Lody LOVIT to marka własna należąca do Grupy Gastromall. Produkowane są w laboratorium lodowym przy Rynku Podgórskim w Krakowie.
 
Pierwsza firmowa lodziarnia LOVIT wystartowała w CH Futura Park w Modlniczce pod Krakowem, 19 października 2011 r.  "Wyspa lodowa" znajduje się na poziomie 0, w alei głównej CH Futura Park, w sąsiedztwie sklepów Gino Rossi i Benetton. W ofercie lodziarni Lovit znajdziecie Państwo także gofry z owocami i bitą śmietaną przygotowywane na miejscu, a także włoską kawę.
 
LOVIT to lody rzemieślnicze -  zawierają tylko 25 % powietrza (lody przemysłowe do 70%), nierafinowany cukier trzcinowy, mleka roślinne – sojowe, ryżowe.  Drugą ważną cechą jest czas upływający od wyprodukowania do zjedzenia lodów rzemieślniczych. Sprzedaż lodów odbywa się niemal natychmiast po ich zrobieniu, lody przemysłowe dzieli od konsumenta magazynowanie, transport do hurtowni i dostawa do sklepu, co czasem trwa wiele miesięcy.
 
W ofercie znajdują się ulubione przez Polaków tradycyjne smaki -  śmietankowy, waniliowy, truskawkowy i czekoladowy, ale także mięta z czekoladą, gruszka z cynamonem, sernik, karmel. W sumie to ponad 35 smaków świeżych, lodowych deserów sprzedawanych na gałki – bez konserwantów, bez sztucznych dodatków, z kawałkami świeżych owoców i bakalii.
 

Szukaj nas w:

Galerii Handlowej Solvay Park (Kraków)
Centrum Handlowym Czyżyny (Kraków)
Centrum Handlowym Bonarka City Center (Kraków)
Centrum Handlowym Futura Park (Modlniczka k. Krakowa)
Parku Handlowym Arena (Gliwice)
Parku Handlowym Zakopianka ( Kraków)
Centrum Handlowym M1 (Kraków)
Centrum Handlowym Europa Centralna (Gliwice)
oraz przy Rynku Podgórskim 9 ( Kraków) i ul. Krupniczej 7 (Kraków).

Wyspy lodowe – LOVIT

Oficjalna strona marki: www.lovit.com.pl